Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Sometimes you need to let things go...

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Sometimes you need to let things go... Empty Sometimes you need to let things go... Sat Sep 29, 2012 4:14 pm

Harry's wife:)

Harry's wife:)
Ulaziš u svijet 1D
Ulaziš u svijet 1D

*Sometimes you need to let thing go*
-Uvod-
*Kadkada stvari i ne idu onako kako si mi zacrtamo.Kadkada trebamo slušati svoje srce.Što ono govori.Ili....trebamo razmišljati prije nego što nešto ućinimo,jel? Ja sam fan...ali obični fan One Directiona.Ne gajim nikakvu ljubav prema njima posebno,ali voljela bih otići na njihov koncert.Jako mi se sviđa onaj..kako mu je ime...aham..Harry Very Happy Zgodan je ^^
Uh! Moje ime je Jade Maller Very Happy Imam 17 godina,a ubrzo ću napuniti 18 ^^ jedamput sam već srela One Direction,imam njihove autograme ^^ i slikala sam se s njima.HAHHAHAHA imam dvije naj,ali baš najbolje prijateljice.Sam i Marthu. Smile Volim ih..one su baš zaluđene njima,tako da su me navukle na njih xD volimo sve što rade i tinejđeri ^^ dakle,muziku,ples itd. bavim se ničime,treniram roditeljima živce 3:) Imam mačku,ou jeaah! Zove se Kitty Very Happy
Živim s mamom i tatom..bila sam izvan države i to nekoliko puta.Dakle bila sam u Italiji,Njemačkoj,New Yorku ^^ ,u Hrvatskoj itd.Uh pa da! Živim u Velikoj Britaniji,točnije u Londonu.U mama me zove...sory društvance,book! *
--------------------------
Ovo je moj uvod,sutra vam vjerovatno ide i prvi part ^^ nadam se da vam se sviđa Very Happy

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu